Yhteystiedot

Konevuokraus

Ari Lepistö
050 4300 109
ari.lepisto@rotarent.fi

Harri Hagman
harri.hagman@rotarent.fi
050 330 8174

Laskutusosoite:

Rotarent Oy, OVT-tunnus: 003708266276
Välittäjä: Ropo Capital Oy, 003714377140

Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti,
pyydämme Teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme:

ROTARENT OY
PL 196
70080 ROPO

Konevuokraus on helppoa ja nopeaa asiantuntevan henkilöstön kanssa. Ota yhteyttä asiantuntevaan myyntiimme. Me autamme sinua oikean koneen valinnassa ja löytämään tilanteeseesi parhaiten sopivan vuokrausratkaisun, oikeaan hintaan, nopeasti ja luotettavasti.

Käyntiosoite: Tuottotie 4
Postiosoite: PL 10
33961 Pirkkala
Puhelin: (03) 2874 111
Fax: (03) 2653 760
etunimi.sukunimi@rotator.fi

Maarakennuskoneet:

Pekka Karti
050 3640 753 pekka.karti@rotator.fi

Jari Järvensivu
0400 138 568 jari.jarvensivu@rotator.fi

Jussi Seppälä
040 7221 132 jussi.seppala@rotator.fi

Trukit:

Ville Jokela
040 837 5084 ville.jokela@rotator.fi

Käyntiosoite: Linkokuja 6-8
Postiosoite: PL 34
01741 Vantaa
Puhelin: (09) 8789 010
Fax: (09) 8789 0111
etunimi.sukunimi@rotator.fi

Myyntipäällikkö Ari Lepistö
050 4300 109 ari.lepisto@rotarent.fi

Maarakennuskoneet:

Juha Myötämäki
0400 450 900 juha.myotamaki@rotator.fi

Janne Väistö
046 922 8202 janne.vaisto@rotator.fi

Trukit:

Juha Jaakola
050 353 6444 juha.jaakola@rotator.fi

Kurottajat:

Jorma Puhakka
040 556 2774 jorma.puhakka@rotator.fi

Käyntiosoite: Visiolinja 5
Postiosoite: PL 99
90410 Oulu
etunimi.sukunimi@rotator.fi

Raimo Arkimo
0400-718 688 raimo.arkimo@rotator.fi

Aarne Halmetoja
045-201 2871 aarne halmetoja@rotator.fi

Käyntiosoite: Johtotie 4
60510 Hyllykallio
Toimisto: (06) 4142 616
etunimi.sukunimi@rotator.fi

Jari Järvensivu

0400 138 568 jari.jarvensivu@rotator.fi

Käyntiosoite: Lukkokuja 2
70420 Kuopio
etunimi.sukunimi@rotator.fi

Jani Ylönen
044 3513 603 jani.ylonen@rotator.fi

Ota yhteyttä:

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti